Torustiku kaevevaba saneerimine

Torustiku sukkvoodriga saneerimisel sisestatakse polümeeriga immutatud vooder esmalt vintsi abil torustiku saneeritavasse lõiku, misjärel vooder surutakse suruõhuga laiali ja kõvastub UV-kiirguri lampide toimel.

Vooder võimaldab saada uue, vastupidava toru, mis surutakse tihedalt remonditava kollektori seintele ja kordab täpselt selle geomeetriat.

Üldjuhul piisab torustiku remontimiseks ja taaskasutuselevõtuks neljast tunnist.

Saneerimise käik

Vanasse torustikku pannakse kaitsekile ja tõmmatakse sisse vooder.

Torustiku kaevevaba saneerimine

Voodri otstesse paigaldatakse spetsiaalsed pakkeseadmed. Seadmete kaudu edastatav suruõhk puhub voodri õhku täis. Vooder jääb tihedalt seintele, järgides vana torustiku seinte kuju.

Voodri kõvastumisele aitab kaasa ühtlasel kiirusel voodri sisemuses liikuv UV-kiirgur.

Torustiku kaevevaba saneerimine

Kõvastumise järel ühendatakse saneeritud lõik toimiva torustikuga koheselt.

Torustiku kaevevaba saneerimine

Soodsaim lahendus asulais

Asulatingimustes on krundiomanikele, kohalikele omavalitsustele ja disainibüroodele torustiku saneerimine polümeerse sukkvoodriga soodsaim lahendus. Kitsaid tingimusi ja tihedat liiklust arvesse võttes on eelised selgesti märgatavad.

Elanikud, autojuhid ja naaberkruntide omanikud nõuavad kiiret, puhast ja kompaktset saneerimist, võimalikult väikeses mahus ja lühima tähtajaga. Pealegi pole lahtisel platsil töötamisel mõju ümbrusele märkimisväärne ja võimalik kahju on ajutine.

+372 58973546

Позвонить